What Our Customers Say?

Chciałbym aby wszyscy z którymi współpracuję byli tak profesjonalni ...

MACIEJ DZYRUK

Chciałbym bardzo podziękować szkole Autobema za wkład włożony w przygotowanie mnie do egzaminów kat. B. Od pierwszego telefonu i pierwszej rozmowy z Panem Jackiem Dudzińskim (prowadzącym szkołę) wiedziałem, że trafiłem na właściwego człowieka. Pracuję kilka lat w handlu i pewnie rzeczy się po prostu czuję. Także jeszcze raz bardzo dziękuje. Chciałbym aby wszyscy z którymi współpracuję byli tak profesjonalni jak pracownicy szkoły Autobema w Warszawie.

Z całego serca polecam tą szkołę jazdy!

MARTA ADAMIAK

Z całego serca polecam tą szkołę jazdy, a w szczególności p. Leszka, który nie tylko mnie doszkolił, ale przede wszystkim dodał mi pewności,że potrafię jeździć. Po kilku godzinach doszkalania (kurs rozbiłam w innej szkole) z p. Leszkiem bez problemu zdałam egzamin!:) Dziękuję!

Wszystko od początku do końca było w idealnym porządku.

ANIA CHMIELECKA

Szkoła Atobema jest godna polecenia. Wszystko od początku do końca było w idealnym porządku. Wszystkie informacje przekazane podczas kursu były bardzo przydatne podczas egzaminu. Z całego serca dziękuje Panu Alfredowi, który mnie wszystkiego nauczył. Dzięki temu egzamin zdany 🙂